Indywidualne podejście

Jesteśmy przekonani, że nie ma jednego uniwersalnego systemu gospodarowania odpadami, który można by powielać w każdym przedsiębiorstwie.

Dedykowane rozwiązania

System zarządzania odpadami dobieramy indywidualnie dla każdego klienta ze szczególnym uwzględnieniem jego specyficznych potrzeb.
Dzięki współpracy z firmami z branży odpadowej z innych krajów europejskich jesteśmy w stanie zaoferować nowoczesne rozwiązania, często niedostępne dla wielu firm krajowych.

Ciągłe doskonalenie

Wiemy, że nie ma jednego systemu odbioru odpadów na lata. Firmy, z którymi współpracujemy rozwijają się i my zmieniamy się wraz nimi. Rozwiązanie funkcjonujące w danym roku, w następnym może nie być już tak efektywne i konieczne będą zmiany, które służą ciągłej poprawie naszych usług i ciągłemu doskonaleniu się naszych pracowników.

Rozwój

W celu zapewnienia naszym klientom najlepszych rozwiązań technicznych, logistycznych i organizacyjnych cały czas rozwijamy i doskonalimy nasze wewnętrzne procesy. Śledzimy najnowsze rozwiązania systemowe poprzez uczestnictwo w uznanych międzynarodowych targach branżowych takich jak:

  • Recycling and Waste Management Exhibition w Birmingham
  • Ecomondo w Rimini
  • Endsorga w Kolonii
  • Poleko w Poznaniu

jak również w wielu konferencjach i szkoleniach tematycznych w kraju i za granicą.
 

Bliska współpraca

Wiele rozwiązań z zakresu gospodarownia odpadami wynikło z sugestii klientów. Staramy się wspólnie doskonalić usługi tak aby przynosiło to korzyści obydwu stronom.

> Kliknij aby zobaczyć przykładowe rozwiązania systemu gospodarowania odpadami, jakie oferujemy
© 2011 AMINEX Sp. z o.o. - wszytkie prawa zastrzeżone