Profesjonalizm

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych urządzeń, pracy fachowego personelu oraz efektywnej organizacji procesu możemy zaproponować kompleksową obsługę przy jednoczesnej optymalizacji ponoszonych kosztów.

Usprzętowienie usług

W celu zagwarantowania jak najwyższego poziomu usług oraz optymalizacji kosztów oferowane rozwiązania do odbioru odpadów opieramy o nowoczesny sprzęt uznanych producentów dedykowany do danej grupy odpadów. Posiadane zaplecze techniczne pozwala na planowanie rozwoju i współpracy z klientami na najbliższe lata.

Dzięki flocie 28 samochodów, użytkowaniu 85 belownic, pras, brykieciarek i innych urządzeń do zagęszczania odpadów, dysponowaniu 340 kontenerami do transportu odpadów jesteśmy w stanie odebrać odpady od każdego wytwórcy w kraju, ale głównym naszym rejonem działania jest rejon centralnej Polski.

Z naszymi klientami dzielimy się doświadczeniem oraz posiadanym sprzętem i urządzeniami odpowiednio wyposażając ich zakłady.

Fachowy personel

Wykwalifikowany i dynamiczny zespół pracowników pozwala nam na podejmowanie wielu trudnych wyzwań z zakresu gospodarki odpadami. Dzięki temu możemy planować i wdrażać nowe rozwiązania i pomysły.

Pracujemy wspólnie z zainteresowanymi klientami, aby proponowane rozwiązania w największym stopniu zaspokajały ich oczekiwania. Doskonalimy się i rozwijamy razem z naszymi klientami.

Zarządzanie procesem

O efektywnym systemie odbioru odpadów decyduje nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim personel o wysokich kwalifikacjach oraz wysoki poziom zarządzania procesem. Dążąc do tworzenia efektywnych systemów obsługi i odbioru odpadów musimy rozwiązać wiele problemów z zakresu logistyki i zarządzania.

W wielu przypadkach został stworzony sprawny system odbioru dużej ilości odpadów mając do dyspozycji ograniczone możliwości jak np., mała ilość dostępnego miejsca.

Ponieważ naszym priorytetem jest długofalowa współpraca z klientami, dlatego pragniemy aby wzajemne relacje biznesowe były transparentne oraz opierały się na obustronnych korzyściach i wzajemnym zaufaniu.

Posiadamy

85 urządzeń do zagęszczania odpadów

36 samochodów

381 kontenerów

 

> Zobacz więcej na dole strony


Sprawdź nasze zaplecze© 2011 AMINEX Sp. z o.o. - wszytkie prawa zastrzeżone